אודות

הי, שמי תמר. אני אמא לשתי בנות, מאיירת ספרי ילדים ומעצבת. איור זוהי השפה הכי מרגשת ונכונה לי כדי לבטא את הרעיונות והתחושות שלי. הנושאים שמרתקים אותי יכולים להיות הכי פשוטים ונאיבים, אבל משהו שם חייב לנגוע בי ולעורר בי איזשהי תחושה פנימית. הדיוק והירידה לפרטים הכי קטנים אלו תכונות מאד קרובות בין הרקמה לסגנון האיור שלי. הרקמה יוצרת מימד נוסף ועמוק לאיורים.

כשאני רוקמת אני מרגישה שאני מאיירת בחוטים. ההרגשה לתת לנשים בעולם לרקום את האיורים היא נפלאה, אני נותנת להן את האפשרות ליצור משהו משלהן. האיור שלי הוא הבסיס, אבל היצירה הופכת להיות שלהן. אני מאד מקווה שתהנו מהאתר ומהמוצרים
שלכם, תמר

 

---------------------------------------------------------

הצהרת נגישות
עשינו כל שביכולתנו כדי להנגיש את tamarny לקהל כמה שיותר רחב, כך שאנשים מכל קשת המוגבלויות יוכלו להשתמש בו. אנחנו שואפים לעמוד ככל הניתן בדרישות החוק המקומי ונציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלות בכל הקשור להנגשת אתרים לאנשים עם מוגבלות, ומקווים שבזכות זה האתר שלנו יהיה ידידותי לכלל המשתמשים.
.
אנחנו כל הזמן מנסים להשתפר בנושא ההנגשה ומחפשים פתרונות חדשים שיאפשרו לנו להנגיש חלקים נוספים באותה רמה. לכן, לאור אופיו הדינמי של האתר, יכולות להיות תקלות קטנות מדי פעם כשנעדכן אותו. אם יש לכם שאלות, הערות או הצעות הקשורות להנגשת האתר, ניתן לפנות אל אחראי הנגישות שלנו איתי ינאי במייל tamarny1@gmail.com. בזכות המשוב שלכם נוכל להשתפר.  (ניתן למצוא הצהרת נגישות מלאה בתקנון האתר)
SaveSaveSaveSave
חזרה למעלה