חותמות, רקמה ומה הקשר לסדנת רקמה למתקדמות אוקטובר 13, 2016 16:03

האתר החדש עלה בהתרגשות בחודש שעבר ואליו הצטרפו חותמות חדשות וותיקות, חלקן אזלו במהירות, אבל יש עוד מגוון גדול של חותמות שקיימות במלאי:כשעבדתי על החותמות החדשות רציתי שחלק מהדוגמאות יהיו מספיק גדולות באופן שניתן לרקום אותן. החתמתי שארית של בד פשתן:


והלב שלי קפץ!!! ואווו איזה עולם יצירה עצום נפתח!! אפשר להחתים ולרקום על תיק! על חולצה! ארנק קטן! ועוד ועוד.........


זוהי הרקמה בדיוק לפי החותמת, אחרי ששיניתי והחלפתי לה צבעים בדרך. את כל התכים שמופיעים כאן אני מלמדת בסדנת רקמה למתחילות (יש תאריכים חדשים בנובמבר מבנימינה ועד באר שבע!!, ניתן להירשם פה)


ומכאן רק יכולתי להוסיף עוד ועוד פרטים כמו שאני אוהבת כשהמחשבה הייתה על סדנת הרקמה למתקדמות שכבר נבנית אצלי הרבה זמן בראש! השתדלתי להוסיף כמה שיותר תכים חדשים.. איזה כיף!!בסוף אוקטובר ובתחילת נובמבר נפתחות סוף סוף שתי סדנאות רקמה למתקדמות. כבר הרבה זמן שאני חולמת ומדברת עם בנות נפלאות ומוכשרות שהיו בסדנאות בשנה וחצי האחרונות. לקח לי זמן למצוא את הקונספט המתאים לסדנה כזו שיהיה לה ערך מוסף מעבר ללימוד תכים נוספים.

אז מה יהיה בסדנת רקמה מתקדמות? 
בחלק הראשון של הסדנה נשתמש בחותמות ונחתים את הדוגמה הרצויה על בד. נלמד תכים חדשים ומשמחים על גבי החותמת שהוחתמה על הבד, כשהמטרה מעבר לכיף (!!!) ללמוד לתכנן קומפוזיציה, לדעת להתאים את התכים לדוגמה המצוירת באופן חופשי וייחודי כל אחת לפי בחירתה.

הסדנה כוללת קיט רקמה - בחלק השני של הסדנה תוכל כל משתתפת להתחיל לעבוד על ערכת הרקמה שבחרה או להחליט להמשיך ולרקום את החותמת. את ערכת הרקמה אפשר לבחור מתוך הדוגמאות הקיימות שמתאימות גם למתחילות, רק שעכשיו תדעו להעשיר אותן בעוד מגוון תכים חדשים!! וכדי להקשות על הבחירה, נוספו שני קיטים חדשים המורכבים מהתכים החדשים שבין היתר נלמד בסדנה.למי מתאימה הסדנה?
לכל מי שהייתה בעבר בסדנת רקמה למתחילות, שהשמות בק סטיצ או פליי סטיצ לא נשמעים לה כמו סינית. לכל המכורות כמוני שכבר עבדו עם הערכות שלי ומכירות את התכים הבסיסיים וכמובן לכל מי שרקמה בעבר, אוהבת את הקסם שברקמה ורוצה עוד!!מחכה לכן!! ניתן להירשם מכאן לסדנאות רקמה מתקדמות, או להתקשר אליי עבור הרשמה - 054-8181436
אני בינתיים חוזרת לרקום... :)
Save